O lokalitě

Výhled na metropoli, klid a soukromí
Rezidence Výhledová byla pojmenovaná podle jména ulice, ve které se nachází a ulice své jméno nezískala náhodou. Z okna nového bytu uvidíte jedno z nejhezčích panoramat Prahy – údolí Vltavy a hned přes řeku Branické skály. Užijte si výhled a získejte nadhled..jste přece nad městem! Nabijte se energií a relaxujte.
Život v Rezidenci Výhledová znamená klid a soukromí. Ulice Výhledová je slepá a zajíždí sem pouze rezidenti. Projekt se skládá ze třech vzájemně odkloněných budov a téměř každý byt má celé patro pro sebe. Nejenže v blízkosti projektu nejsou přímí sousedi, ale i v každém domě je pouze 5 bytů, což zaručuje mimořádný klid a soukromí.

Centrum i příroda za rohem
Skutečná příroda a městské centrum nadosah - v Rezidenci Výhledová se tyto dva zdánlivě neslučitelné požadavky protínají. Příroda v našem podání neznamená přelidněný park - během chvilky chůze se dostanete do rezervace Prokopské údolí s panoramatem Dívčích hradů a dále pak do přilehlého Dalejského údolí.
Do centra Prahy se z Výhledové dostanete autem za patnáct minut. Tramvají je to na Smíchov osm minut. Na nejbližší tramvajovou zastávku Zlíchov je to pouze pět minut, jezdí sem tramvaje číslo 12, 13, 14, a 20.

-->