Lokalita

Jedinečný výhled na údolí Vltavy, Vyšehrad a pražské panorama

Residence Výhledová byla pojmenována podle ulice, ve které se nachází a tato ulice rozhodně nezískala své jméno náhodou. Nachází se totiž ve svažitém pozemku, který stoupá z vltavského údolí vzhůru k Dívčím hradům a ze kterého je unikátní výhled nejen na malebné údolí Vltavy, ale také na celé pražské panorama včetně Vyšehradu. V Residenci Výhledová tak získáte doslova „nadhled nad městem“.

Život v Residenci Výhledová se stane synonymem pro naprostý klid a soukromí. To je zajištěno nejen komorním charakterem celého projektu, který je tvořen pouze třemi solitérními viladomy, ale také tím, že se jedná o koncovou, neprůjezdnou lokalitu, kam zajíždějí pouze její rezidenti.

Město i příroda na dosah

V Residenci Výhledová se tyto dva zdánlivě neslučitelné požadavky propojují. Příroda v našem podání neznamená přelidněný městský park, nýbrž rozlehlá přírodní rezervace Prokopské a Dalejské údolí nebo oblíbené výletní místo pražanů Dívčí hrady, a to vše v docházkové vzdálenosti.

Luxusní byty najdete v samém srdci Prahy 5 - v nádherné vilové lokalitě. Projekt spojuje výhody města s výbornou dopravní dostupností a bydlením v přírodě, kde je k dispozici klid pro příjemnou relaxaci.

Dopravní dostupnost

Do samého centra Prahy se z Výhledové dostanete autem do patnácti minut, tramvají trvá cesta na Smíchov pět, na Anděl pouhých deset minut. Tramvajová zastávka Zlíchov je od projektu vzdálená pouze několik minut klidné chůze.

autem – centrum Prahy do 15 minut, 5 minut na Jižní spojku

MHD – tramvaj č. 12, 14, 20, 6, 54 ze zastávky Zlíchov na Smíchovské nádraží 5 minut, na Anděl 10 minut

Občanská vybavenost

V bezprostředním okolí projektu se nachází několik obchodů, restaurací a základní škola. Jen několik minut tramvají je pak Smíchov se svojí kompletní občanskou vybaveností včetně stanice metra, autobusového a vlakového terminálu a nepřeberného množství obchodů v čele s vyhlášeným obchodním centrem Nový Smíchov.

-->